100% kupaca bi
preporučilo ovu
prodavnicu

Recenzije prodavnice

Hoopla.rs

Hoopla.rs

Cudy fiber optički 1.25Gb/s SFP modul PD-G39-20

Šifra proizvoda: 13303
Uporedi

1,660din.

Cudy fiber optički 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-LX single-mode 1310nm / 12.5dB dometa do 20km (LC konektor) /// 1310nm FP, SM, 20km, 12.5dB. SM100GSA-20.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Specifikacija

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Cudy fiber optički 1.25Gb/s SFP modul PD-G39-20”

Još uvek nema recenzija.

Slični i povezani proizvodi…

0
Korpa