,

DAHUA PFT3910


Uporedi

3,904din.

Industrijski SFP modul; 155Mbps; Single mode-mode 1310/1550nm; Single fiber bi-directional transmission; 20km; LC konektor; Radna temperatura -40°C~85°C.

Šifra proizvoda: 10257 Kategorije: , Oznake: , , , , , , , , ,
Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “DAHUA PFT3910”

Još uvek nema recenzija.

0
Korpa